Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Serverler Arası Savaş

ItemList

Öne çıkan mesajlar

"YENI SERVER’LAR ARASI SAVASLAR

Level’i 50’nin ustunde olan Premium kullanicilar icin. Aralik 16-18 tarihlerinde ilk defa SERVER’LAR ARASI SAVASLAR yapilacaktir.

Bu iki grup savaslardan olusmaktadir. Birincisi Aralik’ta ve digeride Ocak ayinda. Serverlar arasi savas, en iyi server’a ovunme hakkinda verecektir.

Islem: Power-up store’a gidip sign-up yapin. Ilk 300 kullanici kayit hakkini kazanacaktir. Her kullanicinin istenilen zamanda ortaya cikmamasi ihtimalinden 400 kullaniciya izin verilecektir. Ozel event serverinda kullanicilar bir kereye mahsus karekterlerinin kopyasina sahip olacak. Bu karekter kopyalarinin tekrar kullanimi yok ve save edemezsiniz.
Herkes kendi serverindan kayit olabilir. Ornegin, Arez’deki ORC’larda Human’lar da kaydolabilir fakat butun kullanicilar asagidaki belirlenmis irk a donusturulecektir. Dusmanlarinizla yan yana oynayabilirsiniz.

Arez’in Human’lari Xigenon’un Orc’larina karsi - Aralik 16 Turkiye saatiyle 21:00

Beramus’un Human’lari Diez’in Orc’larina karsi – Aralik 17 Turkiye saatiyle 21:00

SAMPIYONLUK MUSABAKASI – Aralik’in 18’nde Turkiye Saatiyle 21:00’da Aralik’in 16’sinda ve 17’sindeki savaslari kazananlar karsi karsiya gelecek.

Olympia ve Cypher icin bir event’de sonraki bir tarihte duzenlenecektir.

SAMPIYONLUK MUSABAKASI. Eger her iki kazananda ayni nation’dan olursa, final musabakasi icin, kazanan gruplardan bir tanesini nation transfer yapacagiz.

Umariz bu event’den hoslanirsiniz."

yine para tuzagı :D

aslında eglenceli olurdu ama böyle olmaması gerekiodu yani parayı basan deil..
Sosyal ağlarda paylaş

git pwer up tan register et savaş için

çok komedi ya ares için bi ırk seçicekler yani ben human olarak savaşcam lol ki ne lol[signature][hline]redbmx, 08 Aralık 2005 15:34 tarihinde ilicin şov yaptığı maçtan önce demiş ki:
sergen şov olcak ötesi varmı iliç şov yapar belki puahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beowolf, 13 Aralık 2005 09:18 tarihinde demiş ki:
git pwer up tan register et savaş için

çok komedi ya ares için bi ırk seçicekler yani ben human olarak savaşcam lol ki ne lol

power upta nerde register bölümü savaş ile ilgili bişey göremedim ama[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage
Np:158k+
Clan:Finix
Sosyal ağlarda paylaş

kayıt çarşamba günü sölemeyi unutmuşum çok komedi oalck söleyim xigenona karşı biz bu arada cypher a nah çekmişler :D[signature][hline]redbmx, 08 Aralık 2005 15:34 tarihinde ilicin şov yaptığı maçtan önce demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar iyi okuyun

Olympia ve Cypher icin bir event’de sonraki bir tarihte duzenlenecektir.

Şimdi ben olimpia başladım ozamana kadar 62 olurum ama cypher dupecilerin kralları gorunen koy klavuz istenmez.
Olympia dağılırı direk zaten 60+ kaç adam olur ozaman kadar allah için kimse kusra bakmasın ama bunu yazmak zorundayım

GM item plz
Gm coin plz
Gm Dupe plz
OR
NO WAR!
Sosyal ağlarda paylaş

bütün server lara acıyorum cypher dan gelecek elemanlar önce olympıa yı rahat harcar , sonrasını dusunun +9 sheller +9 +10 raptor ib lycoan lar .:D ahahaha muhtesem bır savas olacak .adamın ustunde 9999 kek gel de öldur.345452 kişi binmesı lazım tepesine ama 300 kişi savasacak.He bıde 70 lvl lerı unutmayın
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim kuyracağım archer partisne isterse +100 shell set olsun üstünde adam dayanmaz f9 bile dayanamıyor hayret bişey zaten parazite malice 7 ok yiyosun onda sonra herbiri 700 vursa 4900 kalkabilcenim altından[signature][hline]redbmx, 08 Aralık 2005 15:34 tarihinde ilicin şov yaptığı maçtan önce demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...